Automatyk (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Złotoryja
Nr ref.: AUT/ZŁO/0522
Obowiązki:
  • diagnostyka w obszarze automatyki przemysłowej i elektroniki,
  • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań zwiększających funkcjonalność linii produkcyjnych i obniżające koszty eksploatacyjne,
  • obsługa sterowników SIEMIENS Simatic S7,
  • obsługa programów, WinCC Flexible, STEP7,
  • przygotowanie dokumentacji i instrukcji,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i instalacyjnych,
  • regulacja urządzeń oraz bieżące naprawy maszyn.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku automatyka (min 3 lata),
  • doświadczenie w sferze automatyki, elektromechaniki, elektroniki w zakładzie produkcyjnym,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru mechaniki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • znajomość programowania sterowników serii S7 za pomocą oprogramowania: Tia Portal V1, Simatic Manager,
  • znajomość parametryzowania napędów Sinamics G120, w starszej ich wersji Micromaster oraz napędów prądu stałego Simoreg za pomocą oprogramowania: Starter lub Drive Monitor,
  • znajomość parametryzowania przetworników częstotliwości firmy SEW serii MDX61B za pomocą oprogramowania: Movitools Motion Studio SEW,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym.

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania do produkcji wsadowej (Wonderware): InBatch – produkcja wsadowa, InTouch – wizualizacja.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • premie regulaminowe + dodatki okolicznościowe,
  • pracę na 1 zmianę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie kosztów posiłków,
  • karty podarunkowe z okazji urodzin,
  • karty podarunkowe dla dzieci na Mikołaja.

Publikacja:
2022-06-03
Firma:
Trenkwalder
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Złotoryja