Praca: Automatyk Programista

Ogłoszenie numer: 2272664, z dnia 2019-02-11

Engineering Polska specjalizuje się w konstrukcji i budowie maszyn montażowo-testowych w branży automotive.

www.engineeringpolska.com

Automatyk Programista

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Programowanie sterowników Siemens, Mitsubishi, Rexroth itp. dla nowych maszyn montażowych i testowych
  • Programowanie robotów Staubli, Abb, Fanuc
  • Tworzenie, modyfikacja oprogramowania PLC
  • Prace wdrożeniowe: instalowanie oraz uruchamianie oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, pomiarami i testami
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej systemu, związanej z rozwijanym oprogramowaniem
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników oprogramowania
  • Projektowanie architektury i tworzenie dokumentacji systemów i innych specyfikacji technicznych
  • Optymalizacja oprogramowania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, informatyka, elektronika itp.)
  • Znajomość zasad programowania sterowników (Siemens, Mitshubishi, Beckhoff itd.)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do tymczasowej pracy poza granicami Polski

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Czas pracy - pełen etat