Praca: Informatyk

Firma Dolmeb Sp. z o.o. producent mebli lakierowanych farbami pigmentowymi na bazie płyt MDF, HDF wiórowych i płyty komórkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Informatyk
Miejsce pracy: Świdnica
Główne zadania na stanowisku:
  • wdrażanie nowych projektów IT
  • administracja, instalacja oprogramowania IT
  • zarządzanie serwerami, kontami użytkowników , stacjami klienckimi, dostępami,
  • bezpieczeństwem danych, nadawanie uprawnień do zasobów, opieka pod względem
  • sprzętowym
  • zarządzanie siecią (warstwa sprzętowa)
  • utrzymanie ruchu sieci WAN i WLAN (Trakty dsl Internet, VOIP)
  • zarządzanie systemem poczty elektronicznej
  • zarządzanie i serwis sprzętu IT
  • wdrażanie nowych oprogramowań oraz ich aktualizacja
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego w kierunku informatycznym
  • doświadczenia w pracy na stanowisku informatyka w firmie produkcyjnej
  • doświadczenia w pracy z serwerami i sieciami opartymi o technologię MS Windows
  • znajomości zagadnień z zakresu sieci LAN, WAN
  • znajomości zagadnień dotyczących konfiguracji urządzeń sieciowych oraz
  • bezpieczeństwem sieci
  • znajomości programów klasy ERP (mile widziana znajomość programu Impuls)
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwości zawodowego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku