Praca: Kierownik Sklepu

Dawniej Społem PSS "Północ", dziś Tradycja i Jakość Sp. z o.o. zaliczana obecnie do grona większych pracodawców na terenie miasta, gwarantuje stałe i stale rosnące zatrudnienie ponad 300 osobom. Nasza firma stosuje nowoczesny system zarządzania potencjałem ludzkim, a efektywne instrumenty zabezpieczenia socjalnego pracowników tworzone są w pełni zgodnie z prawem i standardami europejskimi.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko - Kierownik sklepu przy ul. Zagłębiowskiej 3 we Wrocławiu (Księże Małe)

Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Wrocław, Księże Małe

Zadania:
  • bieżącą analizę wskaźników sprzedaży
  • aktywny udział w procesie sprzedaży całego zespołu
  • zarządzanie podległym zespołem, dbanie o rozwój pracowników
  • dbałość o obsługę klienta zgodnie ze standardami spółki
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • znajomość zasad handlu detalicznego
  • umiejętność w kierowaniu zespołem pracowników
  • znajomość kasy fiskalnych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów handlowych
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat już od 1-go dnia zatrudnienia
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony, pożyczki zakładowe)
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”