Monter sprzętu radiowego i telewizyjnego, kontrola jakości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/3025
OBOWIĄZKI:
Monter sprzętu radiowego i telewizyjnego, na linii produkcyjnej, monitorowanie stanu urządzeń, kontrola jakości sprzętu radiowego i telewizyjnego.Umowa zlecenie na czas nieokreślonyilość godzin w miesiącu około 50-80praca w godzinach 7-17Kontakt z pracodawcą: Horielov777@gmail.com lub 577304717
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Uprawnienia: Doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, doświadczenie na podobnym stanowisku 6 m-cy, zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, praca w otoczeniu obywateli ukraińskichmile widziana zajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu