Operator pras

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnickie Pole
Numer: StPr/22/0788
OBOWIĄZKI:

samodzielna obsługa pras 300t i 400t/rozwijarek/prostowarek/systemu smarowania/systemu gwintowania- samodzielne przezbrojenie pras 300t i 400t/ rozwijarek/prostowarek/systemu smarowania. - programowanie paramatrów procesów charakterystycznych dla narzędzi, rozwijarki, prostowarki, smarowania, - odpowiedzialność za przestrzeganie instrukcji oraz stosowanie kart kontrolnych procesu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

umiejętność programowania parametrów procesu charakterystycznych narzędzi, rozwijarki, prostowarki, smarowania, umiejętność obsługi pras 300t i 400t/rozwijarek/prostowarek/systemu smarowania/systemu gwintowania

Miejsce pracy:

Legnickie Pole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Publikacja:
2022-06-06
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Legnickie Pole