Operator wózka widłowego

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław Psie Pole

Nr Ref.: 4598

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego niskiego składowania;
  • rozładunek i załadunek towarów;
  • inne prace magazynowe.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny!)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie przeładunkowym;
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy;
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 3500 zł brutto miesięcznie + 10% premii za frekwencję i wydajność;
  • umowę o pracę;
  • pracę w systemie zmianowym: (7-15) (15-23) (4-12) (23-7).

Publikacja:
2019-02-12
Firma:
JAGA Temp Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław Psie Pole