Praca: Pracownik administracyjno-techniczny

Hemmersbach świadczy kompleksowe usługi IT na skalę globalną. Z pomocą ponad 3,400 pracowników zatrudnionych w 38 oddziałach dostarczamy je w ponad 190 krajach.

Do naszego Oddziału w Bielanach Wrocławskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik administracyjno-techniczny
LOCATION: Wrocław, Bielany Wrocławskie

Zadania:
  • Ewidencja części elektronicznych w bazie danych
  • Kontrola wizualna i opis stanu technicznego sprzętu wg. check-listy pod względem uszkodzeń mechanicznych
  • Księgowanie wejścia/wyjścia urządzeń typu PC i Notebook w systemie SAP
  • Weryfikowanie danych klienta w systemie
  • Skanowanie dokumentów zawierających opis usterek
Wymagania:
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność płynnej obsługi komputera
  • Umiejętność dynamicznej i szybkiej pracy (realizacja założonej normy)
  • Chęć do podjęcia zatrudnienia i jego kontynuowania
  • Wysoka motywacja do pracy i nauki
  • Zaangażowanie
Mile widziane:
  • Doświadczenie w środowisku SAP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach – tylko pierwsza zmiana
  • Przyjazną atmosferę pracy w nieformalnym środowisku
  • Bezpłatny dojazd z centrum Wrocławia
  • Dofinansowanie posiłków lub kanapek
  • Pakiet benefitów współfinansowanych przez pracodawcę: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie grupowe