Pracownik obsługi maszyn (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: POM/LEG/0419
Obowiązki:
  • praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości zgodnie ze standardami klientów,
  • obsługa maszyn przy linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami pracy.
Wymagania:
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dyspozycyjność, chęci do pracy, sumienność,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
  • atrakcyjne stawki godzinowe, dodatki i wysokie premie dla pracowników,
  • szkolenie i pełne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • ciągły kontakt z nowoczesną technologią,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • umowę po okresie próbnym bezpośrednio z naszym klientem,
  • miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • pikniki i eventy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Publikacja:
2019-05-16
Firma:
Trenkwalder
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Legnica