Praca: Programista Systemów Wbudowanych

Programista Systemów Wbudowanych

Lokalizacja: Łódź

Obowiązki:
  • Rozwój oprogramowania dla systemów wbudowanych;
  • Analiza specyfikacji technicznych, w tym np. wymagań klienta, wymagań systemowych, norm, standardów, specyfikacji elementów elektronicznych, itp.;
  • Tworzenie specyfikacji do modułów oprogramowania wbudowanego;
  • Analiza oraz definiowanie architektury oprogramowania;
  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania, np. system zarządzania zmianą, system wersjonowania, debugger, symulator, inny sprzęt laboratoryjny;
  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych.
Profil Kandydata:
  • Umiejętność programowania w języku C;
  • Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania;
  • Znajomość charakterystyki systemów wbudowanych;
  • Studia wyższe o kierunku informatyka, elektronika, lub pokrewne;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Znajomość architektury AUTOSAR;
  • Umiejętność tworzenia, testowania i integracji Software Components dla architektury AUTOSAR;
  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych w rozwiązaniach rynku Automotive, np. Ethernet, CAN.
Oferujemy:
  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT;
  • Elastyczne godziny pracy.

Zobacz podobne oferty

C/C++ Embedded Developer

You are a good match if you have: 3+ years of relevant experience with embedded systems (Digital TV/Smart TV etc.) 3+ years of C/C++ development for embedded systems Experience in set-top boxes, broadcast and IP Digital TV, understanding of VoD Good understanding of...

Lokalizacja: Łódź   Obowiązki: Rozwój oprogramowania dla systemów wbudowanych; Analiza specyfikacji technicznych, w tym np. wymagań klienta, wymagań systemowych, norm, standardów, specyfikacji elementów elektronicznych, itp.; Tworzenie specyfikacji...

Software Engineer (Automotive)

Workplace: Gdańsk The role Starting with the customer requirements you will develop the software product in compliance with the qualitystandards for software development in the automotive industry. Your tasks will include development andintegration of high quality...