Service Desk Specialist (JIRA administrator)

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy Zespołem Marketingu i PRu. Nasza firma działa w bardzo dynamicznej i rozwojowej aczkolwiek wymagającej branży IT, dla klientów na każdym kontynencie. Technologie nie są nam obce i lubimy to, co robimy. Nie boimy się realizacji własnych pomysłów i potrafimy przekonać, że są właściwe. A czasami wysłuchać argumentów, że jednak nie są ;) Wciąż poszukujemy nowych dróg dotarcia do klienta… a więc sprawdzenia marketingowej mocy własnej na żywym organizmie. Chcesz spróbować swoich sił w marketingu B2B?

Dołącz do nas!

Zadania:

  • Konfiguracja Jira, Jira Service Desk, Confluence zgodnie z bieżącymi potrzebami organizacji
  • Utrzymanie systemów Atlassian w Hicron - obsługa bieżących błędów dotyczących systemów JIRA i Confluence (rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników, kontakt z firmami wspierającymi rozwiązania Atlassian)
  • Zapewnienie utrzymania infrastruktury i zapewnienie procedur odtwarzania
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie upgradeów
  • Propagowanie wiedzy na temat systemów JIRA i Confluence w organizacji
  • Integracja narzędzi z innymi systemami

Umiejętności:

  • Masz doświadczenie w pracy administratora znarzędzi Atlassian Jira (Software, Jira ServiceDesk) oraz Confluence
  • Znasz popularne add-ony
  • Znasz język angielski na poziomie minimum B2
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą
  • Umiesz pracować w zespole a komunikacja nie sprawia Ci żadnego problemu
  • Samodzielność, skrupulatność i terminowość to Twoje drugie imię
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w branży IT
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, , karta Multisport, imprezy firmowe) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, sportowe i integracyjne.
  • Prestiżowe miejsce pracy w centrum miasta (Sky Tower), kawę i herbatę w dowolnych ilościach, a do tego Dzień Czekolady, konkursy fotograficzne i wiele więcej.