Praca: Serwisant maszyn CNC

Szwajcarski producent maszyn CNC poszukuje osoby na stanowisko:

Serwisant maszyn CNC
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Opis stanowiska:
  • Praca na terenie Polski i Europy
  • Częste podróże służbowe
  • Instalowanie nowych maszyn i urządzeń –centrów obróbczych CNC
  • Przeprowadzanie napraw, przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych maszyn
  • Przeprowadzanie szkoleń i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Naszych klientów
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne i elektromechaniczne)
  • Doświadczenie w montażach i naprawach maszyn cnc
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie i znajomość zagadnień w sterowaniu FANUC będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu oparta również na pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Ważne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy serwisowe)
  • Znajomość komputerowych programów biurowych (MS Office)
Oferta:
  • Uczestnictwo w szkoleniach technicznych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowej korporacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w rozwoju firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku maszyn cnc
  • Niezbędne narzędzia pracy, telefon
  • Prywatne ubezpieczenie na pobyt za granicą
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie wypadkowe
Dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez rok od jej zakończenia dla potrzeb kolejnych rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o przesyłanie CV i innych dokumentów z oświadczeniem zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach w związku z rekrutacją na stanowisko serwisant maszyn CNC przez spółkę Tornos Technologies Poland sp. z o.o. oraz spółki z grupy Tornos, jak również dla potrzeb kolejnych rekrutacji prowadzonych w ciągu roku od dnia zamknięcia rekrutacji na stanowisko, w związku z którym przesłane zostają dokumenty.
Informujemy, że dokumenty bez udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie podlegają rozpoznaniu.