Praca: Spawacz MAG - ze znajomością j.niemieckiego

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku:

Spawacz MAG - ze znajomością j.niemieckiego
Nr ref.: Spaw/j.niem/2019
 Opis stanowiska:
  • team leader grupy 4-5 pracowników
  • tłumaczenie poleceń służbowych z j. niemieckiego na j. polski
  • spawanie metodą MAG 135,136
  • spawanie konstrukcji stalowych i elementów maszyn
  • miejsce pracy: Ahaus (Niemcy)
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza min. 2 lata
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • stawkę godzinową: 19,00 eur/h brutto
  • zapewnione (odpłatne) zakwaterowanie
  • pracę od zaraz
  • pomoc konsultantów polskojęzycznych w sprawach administracyjnych.