Specjalista ds. Administracyjnych (m/k)

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich.

Zostań częścią naszego zespołu !

Nr Ref.: req27918

Zadania

  • nadzór i rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej oraz jej  archiwizowanie
  • przyjmowanie korespondencji do wysyłki
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w organizacji
  • sprawy administracyjne związane z prowadzeniem sekretariatu
  • organizacja i obsługa spotkań służbowych

Wymagania

  • wykształcenie  średnie/ wyższe
  • dobra znajomość  j. niemieckiego lub/i j. angielskiego  będzie  dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość  pakietu MS Office
  • umiejętność  obsługi urządzeń biurowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w pracę
  • sumienność  i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków, systematyczność i terminowość
  • komunikatywność

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
 "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), w celu realizacji procesu rekrutacji" Fakultatywnie : "Ponadto , wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Publikacja:
2019-06-24
Firma:
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wysoka koło Wrocławia