Praca: Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim/rosyjskim

Szukasz ciekawych wyzwań i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi?

Chcesz prowadzić i rozwijać nowy projekt?

Dołącz do naszego Zespołu!

W chwili obecnej do naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim/rosyjskim
Miejsce pracy: Bolesławiec

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na terenie Polski i Ukrainy
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów do pracy
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
Czego oczekujemy
  • Znajomości języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego oraz polskiego na poziomie bardzo dobrym zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, wyznaczania priorytetów
  • Posługiwania się pakietem MS Office – w stopniu bardzo dobrym
  • Doświadczenia na podobnym stawnowisku- mile widziane
  • Prawo jazdy kat B
Oferujemy:
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie i realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w strukturach firmy
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-rekrutacji-z-jezykiem-ukrainskim-rosyjskim_2084080.html
Prosimy o dopisanie klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Staff In sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-047) przy placu Legionów 2 , moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Staff In sp. z o.o. jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz, że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. Direct Search

Opis stanowiska:   Jako Specjalista ds. Direct Search będziesz aktywnie pozyskiwać kandydatów metodą Direct Search. Będziesz samodzielnie prowadzić działania mające na celu dotarcie do odpowiednich kandydatów z branży IT oraz budować pozytywne i...

Recruitment Specialist with English

Your new company You will be part of stable, growing and international production company located in Bolesławiec.  Your new role You will be responsible for end-to-end recruitment process for all specialist role within the structure.  In scope of your...

Specjalista ds rekrutacji pracowników z Ukrainy

Zadania: prowadzenie administracji pracowników Ukraińskich rekrutacja pracowników wsparcie procesu koordynowania pracowników załatwianie spraw w Urzędach Wymagania: znajomości zasad legalizacji zatrudnienia cudzoziemców mile widziane doświadczenie na...