Analityk systemów informatycznych [rekrutacja prowadzona online]

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Analityk systemów informatycznych [rekrutacja prowadzona online] - Wrocław
Obowiązki:
  • Zarządzanie wymaganiami użytkowników i współpraca z użytkownikami w tym zakresie
  • Wykonywanie zgodnie z przyjętą metodologią i standardami szczegółowych analiz wymagań użytkowników
  • Współpraca z zespołem realizującym oprogramowanie
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie scenariuszy testowych, testów akceptacyjnych, testów automatycznych we współpracy z zespołem realizującym oprogramowanie
  • Udział w projektowaniu rozwiązań informatycznych zgodnie z przyjętą metodologią i standardami w zakresie realizowanych funkcjonalności
  • Wersjonowanie dokumentacji analityczno-projektowej i dbanie o jej aktualność
  • Opracowywanie instrukcji użytkownika
  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla użytkowników
Wymagania:
  • Umiejętności w zakresie:
    • zarządzania wymaganiami (przypadki użycia, historie użytkowników, analiza procesów biznesowych)
    • testowania oprogramowania, automatycznego testowania oprogramowania
  • Znajomość podejścia agile w tworzeniu oprogramowania
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie programistyczne
Czekają na Ciebie:
  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego