Asystent Biura

Ogłoszenie numer: 3610802, z dnia 2020-08-20

Media4Fun

www.media4fun.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • bieżące wsparcie współpracowników w organizacji pracy
  • przygotowywanie ofert wg wskazówek zespołu
  • korespondencja mailowa
  • niestandardowe zadania zlecone, cuda włącznie

Wymagania

  • doskonała organizacja życia i czasu
  • umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie (czyli organizacja)
  • znajomość narzędzi lub pomysły na zdalną organizację zadań i pracy zespołu
  • ciekowość świata – realizacja zadań niemożliwych do wykonania
  • biegła znajomość podstawowych programów – excel, word, pdf, programy graficzne będą dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu o wiele bardziej niż komunikatywnym jest bardzo ważna – większość rozmów i korespondencji odbywa się w języku angielskim
  • chęć rozwoju i nauki
  • uczciwość względem siebie i pracodawcy

Oferujemy

  • pracę w małym, ale zgranym zespole
  • codziennie nowe wyzwania
  • elastyczny grafik, praca zdalna
  • umowa o pracę
  • możliwość nauki i rozwoju w zakresie produkcji i dystrybucji filmowej

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN

Publikacja:
2020-08-20
Firma:
Media4Fun
Miejsce pracy:
dolnośląskie /