Asystent Działu Handlowego

Firma Gam Autoryzowany Salon i Serwis Fiat, Alfa, Jeep i Kia.

Miejsce pracy: Długołęka
Opis stanowiska:
  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach
  • Zapewnianie pełnej sprawności samochodów na potrzeby działu sprzedaży
  • Przeprowadzanie jazd testowych z Klientami
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję samochodów
  • Zarządzanie transportami samochodów
  • Koordynacja przyjęć i wydań samochodów
  • Pomoc techniczna w organizacji targów i imprez okolicznościowych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna oraz program Multisport Benefit
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Gam. Sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce."