Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu
Miejsce pracy: Milicz
Numer: StPr/20/0323
OBOWIĄZKI:

-pomoc nauczycielowi w karmieniu dzieci, ubieraniu i sprawowaniu opieki-w sali, w czasie spacerów i pobytu w ogrodzie przedszkolnym-plac zabaw, -pomoc w rozdzielaniu posiłków we wskazanej grupie dzieci -czynności porządkowe w sali dzieci -wykonywanie czynności związanych z odpoczynkiem poobiednim dzieci (rozkładanie, składanie leżaków) -pomoc dzieciom w czynnościach sanitarno-higienicznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: kultura osobista
Uprawnienia: otwartość
Uprawnienia: wykonywanie czynności opiekuńczych
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Milicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu

Publikacja:
2020-08-18
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Milicz