Automatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Automatyk
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/20/0754
OBOWIĄZKI:
Optymalizacja istniejących systemów automatyki opartych na sterownikach PLC; tworzenie i modyfikowanie dokumentacji elektrycznej w programie SEE ELECTRICAL; uruchamianie nowych maszyn, urządzeń układów kontrolno - pomiarowych; współpraca z innymi zespołami w ramach obecnych i nowych zrobotyzowanych projektów produkcyjnych, diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych CNC opartych na sterownikach ESAB, Heidenhain, Sinumeric (wypalarki, wytaczarki, walcarki), realizacja zadań serwisowych w obszarze aplikacji i systemów robotyki, programowanie robotów, sterowników PLC oraz paneli operatorskich, drobny montaż układów pomiarowych oraz sterowania współpraca z działem utrzymania ruchu odnośnie dostosowywania maszyn i urządzeń do minimalnych wymagań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe (automatyka/robotyka/mechatronika), średnie techniczne- znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym- min. 3 lata pracy w zawodzie automatyk- znajomości oprogramowania narzędziowego See Electrical- znajomości oprogramowania narzędziowego do programowania sterowników PLC, PLC-SF, paneli operatorskich HMI - preferowane środowisko TIA Portal- bardzo dobrej znajomości protokołów sieciowych MODBUS RTU/TCPIP, PROFIBUS, sieci Ethernet PoE w zakresie programowym i sprzętowym- mile widziane doświadczenie w programowaniu aplikacji zrobotyzowanych i/lub serwisu robotów przemysłowych- znajomości oraz umiejętności posługiwania się normami, a zwłaszcza PN-EN 60204-1, PN-EN ISO 13849- znajomości układów bezpieczeństwa SAFETY- znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym- umiejętności analizowania dokumentacji technicznej- dynamicznej silnej osobowości- doskonałej organizacji pracy- kreatywności- umiejętności pracy w zespole- Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie