Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Elektryk
Miejsce pracy: Nowa
Numer: StPr/21/1045
OBOWIĄZKI:
praca na terenie kopalni kruszywa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe; uprawnienia SEP

Miejsce pracy:

Nowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu