Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Elektryk
Miejsce pracy: Bożejowice
Numer: StPr/21/1394
OBOWIĄZKI:

Elektryk uczestniczy w procesach produkcyjnych przy montażu aparatury kontrolno - pomiarowej, sensoryki oraz instalacji okablowania. Wykonuje prace przy budowie i montażu szaf sterowniczych oraz rozdzielnic. Wykonuje prace instalacyjne oraz konserwacyjne w systemach elektrycznych i automatycznych. Zadania i obowiązki: Montaż aparatury kontrolno - pomiarowej, sensoryki oraz instalacji okablowania zgodnie z dokumentacją, schematami i instrukcjami. Diagnozowanie i usuwanie podstawowych usterek w obrębie typowych instalacji.Bieżąca kontrola dostarczonych elementów i powiadamianie przełożonego o stwierdzonych niezgodnościach. Informowanie o potencjalnych zagrożeniach w dotrzymaniu terminu wykonania zleconego zadania. Wykonywanie prac gospodarczych związanych z utrzymaniem infrastruktury zakładu. Pracodawca oferuje: możliwość rozwoju zwodowego, zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ciekawe wyzwania zawodowe, politykę otwartości na wewnętrzne inicjatywy pracownicze, dodatkową opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Ważne uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji, co najmniej do 1 kV, umiejętność czytania schematów elektrycznych, mile widziane wykształcenie elektryka, elektronika, mechatronika.

Miejsce pracy:

Bożejowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu