Fryzjer/ka

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Fryzjer/ka
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/19/1515
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa klienta, koloryzacja, strzyżenie, modelowanie, uczesanie, ukłożenie włosów, pozyskiwanie nowych klientów, obsługa programu pracownie fryzjerskie, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie stanowiska pracy, dbałość o wuizerunek fikrmy, dbałośc o porządek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjer
Uprawnienia: fryzjerstwo i obsługa klienta

Wymagania inne:

adaptacja do nowych warunków pracy, podstawowe umiejętności fryzjerskie

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie