Hydraulik

Ogłoszenie numer: 3278086, z dnia 2020-04-17

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Kontrola stanu technicznego instalacji i urządzeń technicznych, wodno-kanalizacyjnych, a w sytuacjach awaryjnych usuwanie awarii lub minimalizowanie skutków awarii oraz sporządzenie opisu zdarzenia (jaka awaria, gdzie, kiedy, przyczyny, skutki, podjęte środki)
  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja i obsługa oraz drobne wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych
  • Utrzymywania w ciągłym ruchu urządzeń i systemów technicznych stosownie do posiadanych uprawnień, a w szczególności
    • instalacji wodno – kanalizacyjnych, c.w.u. i cyrkulacji c.w.u.,
    • instalacji c.o. wraz z wymiennikowniami ciepła,
    • sieci wodociągowej i kanalizacji
    • central i systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, agregatów wody lodowej

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe w odpowiednim zawodzie i przeszkolenie specjalistyczne w kierunku wod-kan.
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na ww. stanowisku

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • dofinansowanie pakietu sportowego.

Publikacja:
2020-04-17
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza Radeckiego
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław