Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Informatyk
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/1303
OBOWIĄZKI:
InformatykMiejsce odbywania stażu:Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.ul. Modłowa 5, 59-700 Bolesławiec
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Miejsce pracy:

Bolesławiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Lokalizacja:
dolnośląskie/ Wrocław
Data publikacji:
2021-11-16
Poznaj ofertę...
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu zatrudni: informatyka w pełnym wymiarze czasu pracy Główna zadania: pomoc techniczna w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania użytkowego w Dziale Nauczania i Spraw Studenckich (VDBO VERBIS , POL-on,...
Publikacja:
2021-11-26
Firma:
Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Bolesławiec