Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Informatyk
Miejsce pracy: Kłodzko
Numer: StPr/22/0341
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad sprawnym działaniem: sieci komputerowej w zakładzie, infrastruktury serwerowej, środowiskiem wirtualnym, zarządzanie i rozwiązywanie problemów z serwerami Active-Directory, zarządzanie systemem monitoringu wizyjnego.Wskazana bardzo dobra znajomość sieci LAN/WAN, DHPC, DNS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Kłodzko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku