Inżynier działu inżynierii medycznej

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/5488
OBOWIĄZKI:
Serwis i naprawa urządzeń medycznych, weryfikacja usterek oraz koordynacja ich usuwania, przygotowywanie urządzeńdo instalacji w siedzibie spółki, wsparcie od strony technicznej pozostałych komórek firmy, naprawa płyt elektronicznych. Miejsce pracy: ul. Zagłębiowska 3, 52-007 Wrocław, Umowa o pracę na czas nieokreslony, praca w godzinach od 8-16 Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształćenie wyższe staż pracy 3 lata bardzo dobra znajomość elektroniki i urządzeń medycznych, doświadczenie w branży serwisowania urządzeń medycznychznajomosć języka ukraińskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2020-08-21
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław