Inżynier procesu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Pietrzykowice
Numer: StPr/20/8323
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie gospodarką czasu na liniach produkcyjnych, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego, planowanie stanowisk pracy, przestrzeganie instrukcji oraz procedur funkcjonowania.Miejsce pracy: ul. Fabryczna 20B, 55-080 Pietrzykowice, tel.: 717213320Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj: 3 lata, praca w godzinach od 7-15. Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: ANALITYCZNY UMYSŁ
Uprawnienia: Auditor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staz pracy 4 miesiące analityczny umysł audytor wewnętrzny obsługa pakietu MS Office doświadczenie w branży automotive 4 miesięcy, mile widziana komunikatywna znajomość języka ukraińskiego (do kontaktu z podległymi pracownikami) dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

Miejsce pracy:

Pietrzykowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu