Kierownik biura

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2809
OBOWIĄZKI:
Współpracowanie i zawieranie umów z kontrahentami i podwykonawcami w zakresie prowadzonej przez pracodawcę działalności;Planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura;Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników.Praca w godz. 8:30-16:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: aktywna obsługa klienta
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

wykształceni podstawowe, staz pracy bez znaczenia, prawo jazdy kategoria - B, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, aktywna obsługa klienta, jęz. ukraiński C1, niemiecki A1, angielski A1

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu