Kierownik działu kadr

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w świadczeniu usług porządkowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: DGP/01/01/2022
Zakres obowiązków:
  • kompleksowe wsparcie zespołu w pełnej obsłudze kadrowej,
  • nadzór nad prawidłowością procesowanych dokumentów kadrowych,
  • opracowanie, raportowanie analiz z zakresu danych kadrowych,
  • kontrolowanie terminowości i poprawności procesów kadrowych (zatrudnianie, rozliczanie czasu pracy, naliczanie urlopów itp.)
  • wsparcie i pełnienie funkcji doradczej w zakresie prawa pracy i decyzji personalnych dla kadry zarządzającej oraz współpraca z różnymi działami firmy,
  • obsługa organów kontrolnych Spółki: PIP, ZUS, PFRON,
  • sporządzanie raportów na potrzeby zarządu spółki,
  • umiejętności komunikacyjne w kontaktach z zarządem,
  • prowadzenie projektów HR.
Wymagania:
  • 3 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale kadr,
  • praktyczna znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o rehabilitacji i zatrudnieniu osób niepełnosprawnych,
  • doświadczenie w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych,
  • minimum 1 roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenie kierunkowe wyższego lub średniego (prawo, ekonomia, administracja itp.),
  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Internet, poczta elektroniczna), znajomość programu Płatnik, dodatkowym atutem będzie znajomość systemu TETA oraz Ad Info,
  • zaangażowania, rzetelnego i indywidualnego podejścia do prowadzonych procesów kadrowych, dobrej organizacji pracy własnej i zespołu
Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:
  • interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o 30 letniej historii na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet szkoleń pogłębiających wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu obsługi narzędzi kadrowo-płacowych,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu Multisport.
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. w Legnicy na ul. N.M. Panny 5e przetwarzał moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Publikacja:
wczoraj
Firma:
DGP Clean Partner Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Legnica