Kierownik działu sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/20/5228
OBOWIĄZKI:

sporządzanie oraz analiza raportów i prognoz dotyczących rynku, weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży przedsiębiorstwa, monitorowanie działań konkurencji na podległym rynku. Miejsce pracy: ul. Innowacyjna 1, 55-040 Biskupice Podgórne Forma umowy: umowa na 3 lata, praca w godzinach od 8-16 Oferta w sali: C

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 1 rok praca w grupie ,dobra organizacja czasu pracy pracowitość, sumienność MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, - JĘZYK KOREAŃSKI WYMAGANY DO POROZUMIEWANIA SIĘ Z WYŻSZYMI RANGĄ PREZESAMI FIRMY, - WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE NIE JEST WYMAGANE ABY BYŁO KIERUNKOWE,

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 23 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2020-08-20
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Biskupice Podgórne