Kierownik działu technicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Kłodzko
Numer: StPr/20/0579
OBOWIĄZKI:
Organizowanie pracy i nadzór nad prowadzeniem całości spraw związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym i estetycznym oraz zgodnym z przepisami zasobów SM w Kłodzku.Znajomość prawa budowlanego, co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym, doświadczenie w kierowaniu zespołem zajmującym się utrzymaniem budynków mieszkalnych, znajomość i przestrzeganie przepisów ogólnych i wewnętrznych związanych z prowadzonym zakresem spraw, odpowiedzialność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane, kierunek: budowlane
Uprawnienia: Prawo jazdy KAT. B*
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Kłodzko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Publikacja:
2020-08-20
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Kłodzko