Kierownik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/20/5467
OBOWIĄZKI:
Obserwowanie infrastruktury technicznej, a także tworzenie harmonogramów okresowych przeglądów, analizowanie przyczyny wystąpienia awarii w maszynach i przygotowywanie planu naprawy, wybieranie dostawców, negocjowanie warunków transakcji i zarządzanie podległym zespołem – rozdzielanie zadań i nadzorowanie jakości ich wykonania.Miejsce pracy: ul. Współpracy 1A, 55-040 Biskupice PodgórneForma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj: 3 lata, praca w godzinach od 8-16 Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Zarządzanie projektami
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące staż pracy 1 rok zarządzanie projektami biegła obsługa komputera koreański na poziomie C2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2020-08-19
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Biskupice Podgórne