Konserwator sieci wodociągowo - kanalizacyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Żukowice
Numer: StPr/22/0503
OBOWIĄZKI:
Kontrola działania, wykonywanie bieżących napraw i konserwacji oraz utrzymanie optymalnych warunków pracy sieci wodociągowej, a także obiektów i urządzeń na sieci, usuwanie awarii i zapobieganie ich skutkom, dbanie o właściwą jakość wody pod względem fizyko - chemicznym i bakteriologicznym, sprawowanie kontroli nad korzystaniem z wody przez odbiorców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: prawo jazdy B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie techniczne minimum zawodowe. Odpowiedzialność, rzetelność, obowiązkowość.

Miejsce pracy:

Żukowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie