Koordynator pracowników tymczasowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/5347
OBOWIĄZKI:

rekrutacja pracowników, zatrudnianie i obsługa administracyjna pracowników tymczasowych, wprowadzanie nowych pracowników, zarządzanie i codzienny kontakt z pracownikami tymczasowymi, zarządzanie i układanie grafikami, wsparcie administrowanie dokumentacją personalną oraz rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych, utrzymywanie dobrych relacji z klientem. Zlecenie ok 160 godzin miesiecznie, dyspozycyjność w godz 9-17 Zlecenie na 1-1,5 roku. Sala C

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: aktywna obsługa klienta

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące staż pracy 6 miesięcy rosyjski poziom A2 - w mowie i piśmie ukraiński na poziomie B1 w mowie i piśmie aktywna obsługa klienta dobra organizacja pracy komunikacja i współpraca w zespole

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2020-08-26
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław