Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/6825
OBOWIĄZKI:

wykonywanie manicure i pedicure. Miejsce pracy: 50-004 Wrocław ul. Kołłątaja 29-30 Forma umowy zlecenie ok 80 godzin miesiecznie, dyspozycyjnosć w godz 9-19 Termin umowy; 12 miesięcy Oferta w sali: H

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe staż pracy mile widziany książeczka sanitarna aktualna umiejętność wykonywania zabiegów pedcure i manicure

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu