Magazynier

Ogłoszenie numer: 4415747, z dnia 2021-04-12

Firma XTG S.A. powstała w 2009 roku we Wrocławiu.
Posiadamy doświadczenie w branży zdobywane od wielu lat. Rozumiemy i realizujemy potrzeby naszych klientów. Stale poszerzamy asortyment, aby stać się wiodącym dystrybutorem elektroniki użytkowej w Polsce i w Europie.

Jesteśmy importerami i eksporterami sprzętu elektronicznego.
Od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży telefonów komórkowych i tabletów. Potrafimy dostosować naszą ofertę dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolny asortyment w najniższych cenach rynkowych.

Działamy kompleksowo
Na każdym etapie współpracy służymy fachowym doradztwem i pomocą. W naszym zespole pracują pasjonaci nowoczesnych technologii, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości.

Magazynier

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: XTG/LOG/032021/1

Opis stanowiska

  • przyjmowanie dostaw,
  • wydania z magazynu towarów i urządzeń,
  • kompletowanie oraz przygotowywanie przesyłek,
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej,
  • dbałość o zabezpieczenie przesyłek na czas transportu,
  • wykonywanie powierzonych zadań,
  • inne prace magazynowe,
  • prace porządkowe.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22,
  • wymagane aktualne uprawnienia na wózki wydane przez UDT,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie,
  • chęć do pracy, zaangażowanie i otwartość na zmiany.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • nowoczesny, dobrze skomunikowany magazyn (ul. Graniczna - okolice wrocławskiego lotniska),
  • atrakcyjne warunki – konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, elastyczny czas pracy,
  • pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym zespole,
  • możliwość rozwoju i awansu.