Malarz

Muehlhan Polska Spółka z o.o.

Oddział Gdańsk

 

 

Malarz


Belgia 

 

Obowiązki:
  • Przygotowanie powierzchni do malowania
  • Malowanie hydrodynamiczne na wymagane grubości
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i terminowe wypłaty
  • Kontrakt długoterminowy
  • Zdobywanie doświadczenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie w Belgii
  • Jeden gorący posiłek
  • Zapewniamy transport do Belgii i bezpośrednio na miejscu
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Grupa MGN
Lokalizacja:
dolnośląskie/
Data publikacji:
2021-06-04
Poznaj ofertę...
Opis stanowiska: praca w Belgii malarz konstrukcji stalowych praca na hali i w terenie Wymagania: kilkuletnie doświadczenie dokładność i dbałość o jakość wykonania zadania język angielski mile widziany prawo jazdy kat. B mile widziane
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k.
Lokalizacja:
dolnośląskie/
Data publikacji:
2021-05-31
Poznaj ofertę...
Praca głównie polega na malowaniu natryskowym ścian i piaskowaniu w wewnątrz i na zewnątrz budynku. Dodatkowo malujemy framugi okienne, drzwi i sufity. znajomość obsługi agregatu malarskiego umiejętność piaskowania ścian umiejętność malowania...
Publikacja:
2021-06-02
Firma:
Muehlhan Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
dolnośląskie /