Mechanik - konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Miejsce pracy: Chełstówek
Numer: StPr/22/0458
OBOWIĄZKI:

Nadzór i kontrola nad prawidłowym funkcjonowaniem parku maszynowego Konserwacja maszyn oraz usuwanie awarii Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i narzędzia

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe lub doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń Doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu Znajomość rysunku technicznego, umiejętność dokonywania napraw urządzeń mechanicznych Mile widziane, ale niewymagane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, suwnic

Miejsce pracy:

Chełstówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Publikacja:
2022-07-15
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Chełstówek