Menadżer projektu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/5551
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie projektami, wspieranie organizacji w zakresie inicjowania projektów, zarządzanie zmianą, dostarczanie rozwiązań biznesowych (projektowych) dla klientów. Prowadzenie warsztatów w ramach realizacji projektów lub programów.Miejsce pracy: ul. Kazimierza Wielkiego 3, 50-077 Wrocław,Forma umowy: umowa o pracę na 1 rok Praca w godzinach od 9-17 Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole
Uprawnienia: bardzo dobra komunikacja interpersonalna
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnejWykształcenie z zakresu handlu oraz administracji w biznesie; - Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, zarządzaniu projektami, zasobami ludzkimi,ryzykiem i zasobami przedsiębiorstwa; prowadzeniu warsztatów; - certyfikaty: Specjalisty ds. zarządzania projektami; Specjalisty ds. zarządzania ryzykiem PMI; - biegła znajomość języka angielskiego (weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej).staż pracy 14 latKomunikatywność komunikacja i współpraca w zespole dobra komunikacja interpersonalna

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 12 087,83 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2020-08-25
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław