Młodszy Administrator Kontraktu

Ogłoszenie numer: 3927099, z dnia 2020-11-24

Powerchina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Miejsce pracy: dolnośląskie / Szalejów Górny

Opis stanowiska

  • Wsparcie Administratora Kontraktu w codziennych obowiązkach
  • Udział w przygotowywaniu, redagowaniu i konsolidacji korespondencji z Zamawiającymi, Inżynierem Kontraktu, Podwykonawcami, Usługodawcami i Dostawcami
  • Prowadzenie spraw organizacyjnych związanych z realizowanym Kontraktem
  • Zbieranie informacji i przygotowywanie raportów na potrzeby pracy działu kontraktów
  • Asystowanie Managerowi Kontraktu i Projektu w codziennych zadaniach
  • Udział w spotkaniach i konferencjach
  • Inne zadania - wedle potrzeb zleconych przez Administratora Kontraktu

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej - co najmniej 2 lata
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową/ biurową
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów, mile widziane budowlanych
  • Dokładność i skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym - warunek konieczny

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną
  • Dofinansowanie do kart multisport