Monter - instalacje sanitarne/ HVAC/ wentylacji, odpylania, klimatyzacji

Firma BART Sp. z o.o. odnosi sukcesy na rynku przemysłowym w branży wentylacji, odpylania i klimatyzacji. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji przemysłowych dla liderów rynkowych wielu sektorów. Specjalizuje się w szczególności w dziedzinie oczyszczania powietrza w procesach produkcyjnych, ochrony stanowisk pracy, bezpieczeństwa przeciwwybuchowego. Zakres usług obejmuje: projektowanie, doradztwo, dobór technologii i urządzeń, wykonanie elementów, montaż instalacji i ich serwis.

W związku z pozyskaniem nowych projektów poszukuje kandydatów, pragnących dołączyć do zespołu cenionych na rynku specjalistów BART Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

 Miejsce pracy: zakłady przemysłowe na podległym terenie woj. dolnośląskiego - Lubin, Polkowice

Zakres obowiązków:
  • prace przy montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych na terenie Polski,
  • przeprowadzanie uruchomień urządzeń wraz z pomiarami,
  • wykonywanie prac serwisowych i naprawczych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w montażu instalacji sanitarnych/HVAC,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • mile widziana umiejętność profilowania kształtek i kanałów na placu budowy,
  • mile widziana wiedza teoretyczna z zakresu wentylacji przemysłowej,
  • umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji,
  • dokładności, sumienności i operatywności w działaniu,
  • dobrej organizacji pracy,
  • gotowości do częstych wyjazdów;
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane),
  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pracę na pełny etat z umową o pracę na czas nieokreślony,
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia - wysokie stawki godzinowe, dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Pracodawcę,
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych projektów,
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole.

Publikacja:
2021-04-09
Firma:
BART Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
dolnośląskie /