Monter płyt G-K

Ogłoszenie numer: 6914340, z dnia 2022-05-10

Firma zajmuje się zabezpieczeniami ogniochronnymi przejść instalacyjnych, w tym też obudowy płytą ogniochronną konstrukcji stalowych.

Monter płyt G-K

Miejsce pracy: Wrocław, Blisko Stadionu Miejskiego

 

Opis stanowiska

Montaż płyt g-k do ścian i sufitów podwieszanych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na budowach 
  • mile widziane uprawnienia UDT na podesty ruchome
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa: 30,00 zł/ brutto lub wynagrodzenie akordowe.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Lokalizacja:
dolnośląskie/ Jelenia Góra
Data publikacji:
dzisiaj
Poznaj ofertę...
montaż znaków i urądzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Lokalizacja:
dolnośląskie/ Bogatynia
Data publikacji:
dzisiaj
Poznaj ofertę...
Montaż instalacji sanitarnych; jedna zmiana 07.00- 15.00; Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia przez Pracodawcę we własnym zakresie stosownie do charakteru pracy;
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Lokalizacja:
dolnośląskie/ Buczyna
Data publikacji:
dzisiaj
Poznaj ofertę...
Montaż sieci sanitarnych przy budowie dróg, domów, osiedli, kierowanie samochodem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Samodzielność, sumienność.
Publikacja:
2022-05-10
Firma:
PROTECTOR Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław, Blisko Stadionu Miejskiego