Operator Ładowarki

Grupę Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Osła
Zakres zadań:
  • załadunki i rozładunki transportów,
  • przygotowywanie materiału do produkcji,
  • mieszanie materiału zgromadzonego na placu magazynowym przy użyciu ładowarki,
  • umieszczanie wysortowanych odpadów w wyznaczonych pomieszczeniach i pojemnikach do magazynowania lub transportu,
  • dbałość o powierzony sprzęt,
  • obsługa linii technologicznej (rozdrabniarek).
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • min. 2-3 lata na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi ładowarki KL I,II,
  • znajomość techniczna urządzeń i maszyn,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sprawna organizacja pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie w firmie,
  • pakiet świadczeń dodatkowych + pakiet benefitów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, rozszerzenie uprawnień.

Publikacja:
2021-04-28
Firma:
Prodigo Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Osła