Operator obsługujący wózki wysokiego składowania i/lub wózki widłowe

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, mającego swoją siedzibę w Nowej Wsi Wrocławskiej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska, Bielany Wrocławskie
Nr ref.: OWW/NOW0920
Obowiązki:
  • obsługa sprzętu - skanerów ręcznych,
  • rozładunek i paletyzacja towaru,
  • skanowanie i odkładanie pudeł lub palet,
  • kompletacja zamówień na palety lub pudełka,
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • ładowanie towaru,
  • obsługa liczników cykli, okresowych kontroli zapasów i kontroli jakości,
  • konserwacja i czyszczenie magazynu/ów,
  • obsługa wózków widłowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako operator wózków widłowych,
  • ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami logistycznymi oraz WMS,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • możliwości rozwoju oraz awansu,
  • przyjazną atmosferę.

Publikacja:
2020-10-15
Firma:
Trenkwalder
dolnośląskie / Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska, Bielany Wrocławskie