Operator walcarek

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/22/0310
OBOWIĄZKI:
Praca w zawodzie operator walcarek, spawanie metodą MAG 135, umiejętności ślusarskie, czytanie rysunku technicznego montaż drobnych detali, obsługa walców do grubych blach od 10 mm do 50 mm.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane Wykształcenie zawodowe, doświadczenie w pracy operatora walcarek/spawacz,uprawnienia na spawanie półautomatem (książeczka spawacza metoda MAG 135,138), znajomość rysunku technicznego, Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu "0", umiejętności śusarskie oraz umiejętności montażu drobnych detali.

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 650 do 6 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Publikacja:
2022-05-25
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Głogów