Operator wytwórni mas bitumicznych

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Miękinia

Obowiązki:
  • Obsługa Wytwórni Mas Bitumicznych
  • Zapewnienie sprawności zespołu maszyn do produkcji Mieszanek Bitumicznych
  • Zapewnienie procesu produkcji zgodnie z procedurami ZKP oraz instrukcją obsługi WMB
Wymagania:
  • Praktycznej wiedzy z zakresu elektryki i automatyki
  • Uprawnienia na maszyny do produkcji mieszanek bitumicznych KL.II do 140m3/h
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość systemów pneumatyki przemysłowej
  • Komunikatywności i odpowiedzialności oraz umiejętności pracy w zespole oraz dyspozycyjności
  • Sumienności, rzetelności, zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows oraz pakiet Office)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną
  • Możliwość budowania kariery zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.