Opiekunka w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/20/0634
OBOWIĄZKI:
Opieka nad dziećmi w żłobku, wykonywanie codziennych czynności związanych z pielęgnacją dzieci w zakresie karmienia, przewijania, przygotowanie i prowadzenie zajęć edukacyjno-rozwojowych dla dzieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Osoba z wykształceniem średnim lub wykształceniem wyższym, cierpliwa, odpowiedzialna, kreatywna, empatyczna.

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie