Pakowacz - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/22/0445
OBOWIĄZKI:
1. Sprawdzanie, weryfikacja i pakowanie towaru do wysyłki;2. Obsługa sklepu internetowego i portali sprzedażowych;3. Obsługa klienta;4. prowadzenie magazynu w stopniu podstawowym;5. Poznawanie nowych technologii zastosowanych w branży oświetleniowej i elektrycznej;6. Obsługa kasy fiskalnej;7. Utzrymanie czystości na stanowisku pracy.8. Pomoc w rozładunku towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: obsługa internetu
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

podstawowa znajomość jezyka polskiego

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie