Partner ds. Rozwoju Franczyzy

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 5-23-58793

Naszym Klientem jest firma Żabka Polska, firma o ugruntowanej pozycji lidera w branży convenience, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonych osób na stanowisko: Partner ds. Rozwoju Franczyzy

Zakres obowiązków:
  • Realizowanie celów związanych ze skutecznym pozyskiwaniem kandydatów na Franczyzobiorców
  • Prowadzenie rozmów w zakresie sprzedaży usługi franczyzowej
  • Aktywny udział w działaniach rekrutacyjnych oraz wsparcie w procesie onboardingu
  • Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych kandydatów
  • Wsparcie kandydatów w kompletowaniu niezbędnych dokumentów
  • Zarządzanie bazą danych
  • Raportowanie aktywności
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży, szczególnie usługi lub oferty oraz pozyskiwaniu Klientów
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i rozwijaniu bazy Klientów
  • Zorientowanie na wyniki i motywacja do realizowania celu
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Skrupulatność w przygotowaniu dokumentacji
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mobilność
Informacje dodatkowe:
  • Stabilna współpraca w oparciu o umowę B2B na czas nieokreślony
  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjną premią zależną od osiągniętych wyników
  • Samochód służbowy do wykorzystania prywatnego, tablet/laptop oraz telefon
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Indywidualnie dobrane dodatkowe benefity takie jak karta sportowa lub ubezpieczenie na życie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Publikacja:
2020-10-21
Firma:
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław